Jak by člověk měl po celých těch letech šílenejch článků, diskuzí, sebevražedně-exorcistických-temno-úzko-bolno -punko výlevů na signálech napsat inzerát, tak aby ho chtěl vůbec někdo ubytovat neřeku-li mu ubytování dohodit? Třeba takto.

Mám v plánu se přestěhovat do Prahy. Sháním neprůchozí pokoj v bytě, který bude vybavený aspoň základními spotřebiči (pračka, lednička, sporák - plotýnka, wifi). Dobrý by bylo, kdyby v tom pokoji byla aspoň postel a skříň - ale nemusí bejt - zvládnu to s matrací a se štendrem, kterej mi kdysi prodala brečící Vietnamka ve středním věku, za níž jsem pak pravidelně chodila do textilního krámku - občas jí nosila z google překladače přeložený základní katolický modlitby do vietnamštiny, bonbónky nebo levandulový pytlíčky - to jen tak pro radost.

Zvládnu bejt docela dlouhou dobu v neuklizeným prostředí. Ale pak to přeteče (někdy doslova) a nastane Velká Pardubická (barvitě si představuj divoké přeskoky přes povalující se věci, vodní příkop ze sava, oraniště z kdoví čeho .. a psycho-kat, která rejdí bytem jako žokej Váňa s "na hrnec" ustřiženou ofinou a snaží se ustájit svůj život rozsypanej všude po okolí ..).

Spolubydlícím se nebráním, když nebudou extra moc katolicky spořádaný v šuplíčkách, ale zase jedna troska na bytě stačí. Jinověrci výhodou, materiál pro debaty, případnou (re)katolizaci - fajn. Kouřím jen z nešťastný lásky a jen s jedním mužem a dvěma kamarádkami, lehké drogy v podobě hulení a mixů psychofarmak s chlastem beru více méně mimo objekt přebývání a jen v obdobích, kdy je mi prázdněji a hůř.

Přes den jsem v práci, ráno vybíhám v sáčku a čas od času i lodičkách - hlavu si meju zásadně ráno a nesuším si ji ani když jsou mrazy. Nájem platím vždy v čas. Energie si na sebe nechat napsat nechci.

Ráda zvu kamarády na čaj, večeři, případně pro vyvolené v zimě připravuji domácí svařák - od 4 litru výš, jinak to nemá cenu, ráda se s nimi povaluji u sebe v pokoji na zemi. Ráda se v noci s lidma modlím. Každej můj byt, pokoj, kumbál mi vždycky přišel požehnat kněz. To musí bejt. A ten taky většinou zůstane na večeři. Co se týká svatejch předmětů - relikvie nevlastním, jen ty polský otěry o ostatky světců a světic. Sošky ani umělohmotné lahvičky ve tvaru Panny Marie na lurdskou vodu také nemám. 

Ráda si domů nosím kytky ledabyle naškubaný cestama, který zrovna objevuju. Jen na prstech jedný ruky se stalo, že jsem domů přivedla bezďáka, u kterýho jsem fakt cejtila, že to potřebuje - sprcha, večeře a jedna noc - nic víc - nikdy průser.

Ráda se voním, takže rána v oparech toaletních vod v předsíni to jistí.

Kde je kurva ten háček?

Potřebuju, aby se tenhle půvabnej balíček s cedulkou "psycho-kat a její roztodivný svět", někam vešel za max. 5 500 Kč/měsíc/se vším všudy. Když si budu moct upravit stěny různými barvami, vzory etc. budu ráda. Když ne, zvládnu si to jen představovat a tedy to i libovolně často ve svý představivosti měnit.

Chlapy si domů netahám. Vy víte proč.