Dnešek je příhodným dnem k rekapitulaci toho, jak to až doposud měla psycho-kat s příslušníky opačného pohlaví. Tak tedy alespoň pár perliček.

 

  • 1. polibek - byl s o 10 let starším uživatelem a vařičem pervitinu, který mi po nocích v hospodách čítával básně Karla Kryla, jednou jsem ho zachraňovala po jeho houbičkovým tripu, kdy se brodil dost rozvodněnou řekou domnívajíc se, že musí přejít cestu. Tento muž je již po smrti - po jedné dávce perníku to psychicky nedal, porval se s otcem a oběsil se na trámu jejich půdy.

 

  • Nejsilnější zážitek s druhým mužem byl ten, kdy mě v návalu lítosti nad nevěrou poprosil, abych mu "za pokání" ostříhala dready, dlouhé pod zadek. Inu nezbylo mi nic jiného než vzít nůžky a jeden po druhém je ostříhat. Tento muž byl o 7 let starší. Náš rozchod nesl tak špatně, že jsem na něj musela jednou volat policii, protože mi nosil předrahé dary před náš vchod a nejroztomilejším vyvrcholením toho všeho bylo, když jako bezvěrec přišel rok po našem rozchodu na půlnoční v našem kostele a po mši čekal ve svých 26 letech venku a kvůli devatenáctileté holce plakal a sliboval, že začne také chodit do kostela ... Asi pět let po našem rozchodu mi ještě psal, jak se mu o mě zdá ....

 

  • Ten třetí - katolík/charismatik - mě k sexu nutil z nich všech nejvíc. Za tanec na fesťáku, protože holky přece nemohou být divoké a pít, musí chtít domeček, vést farní sboreček a přát si co nejdřív povít těch katolických 8 dětí - tak za ten tanec jsem dostala pár facek. Také to byl muž, u kterého se poprvé projevila moje smíchová inkontinence. A to tehdy, když jsem mu počůrala koberec v domě jeho babičky, protože jsem sledovala jakýsi dost vtipný video. Po našem rozchodu, když už byl se svou manželkou, mi ještě v noci s pláčem telefonoval, jak je to, co mezi náma bylo pro něj ještě stále živé. A když se ho naše společná kamarádka asi půl roku po jejich svatbě ptala, jak se mají, tak řekl .. "Jako s psycho-kat to nikdy nebude..".

 

  • Dalšímu jsem už pro jistotu počůrala rovnou celý holý nohy. V manické fázi své poruchy.

 

Nikomu z nich jsem se nikdy nedala celá. A žádnýmu se nikdy nedám. Protože každej chlap si z psycho-kat udělal střed svýho vesmíru, udělal si z ní Boha. Nikdo z nich nemiloval Boha víc než ji. Nikdo nebyl víc okouzlen a zamilován do Panny Marie než do psycho-kat. A taky proto, že žádnej chlap nezaplní tu nejhlubší hlubinu, tu největší nejpalčivější žízeň psycho-katina srdce.

A taky kvůli svejm zasranejm psychiatrickejm diagnózám.

A taky proto, že nechci přijít o ...